Türk Ziraat - Zirai Tarım Sitesi

Goldes Yem

  0224 482 27 30 -
Firma bilgileri
Gordes Yem kanatlı, büyükbaş, küçükbaş, kültür balıkçılığı ve pet hayvanı gibi çeşitli hayvancılık sektörlerine yem hammaddesi temin etmek amacı ile 2005 yılında, Ziraat Mühendisi Tuna Mumcuoğlu tarafından Bursa'da kurulmuş ve çok kısa bir sürede sektörde haklı bir başarı ve özgüven kazanmıştır.

GORDES TARIM'ın sektördeki bu başarısı, hammaddelerin "tedariğinden arzına" titiz çalışma süreçlerinin doğal sonucudur. Çok geniş bir tedarikçi ağı ile çalışan GORDES TARIM, her hammaddenin tedarik aşamasında, firma bünyesindeki uzmanların gerekli tüm laboratuar test sonuçlarına göre onay vermesiyle alım yapar. Onay almayan hiçbir hammaddenin, tedarikçisine ve günün koşullarına bakılmaksızın tesise kabul edilmeyerek iade edilmesi, GORDES TARIM'ın kalitede süreklilik adına en önemli şirket prensiplerindendir. Müşterinin imkan ve ihtyaçlarını sahada tespit eden zooteknistler, çok sayıda kriterle birlikte biyolog ve veteriner hekimlerin hammaddelerinin düzenli kontrol ve analizlerinin sonuçları doğrultusunda, rasyon oluşturma hizmeti ve tavsiyelerini verimli oluşturmak için verirler.

GORDES TARIM doğru hammadde ve kalitede süreklilik prensibinin müşteriye özel rasyon oluşturma hizmeti ile buluşmasıyla sektörde fark edilir bir başarı elde etmiş ve irili ufaklı bir çok müşterinin yoğun isteği neticesinde 2014 yılı sonu itibariyle teknolojik alt yapısını tamamlayarak yem sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Hammadde konusundaki büyük tecrübesini yem sektörüne de yansıtan GORDES YEM sektöründeki diğer rakiplerinden farklı ugyulamalarla müşterilerinin tercih sebebi olmaya devam ediyor. GORDES YEM 'in dört ana faaliyet alanı şu şekildedir.
VİDEO
ÜRÜN VE HİZMETLER
Yorumlar

            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz