Türk Ziraat - Zirai Tarım Sitesi

Paysa Prefabrike Yapıları

  0312 963 32 76 -
Firma bilgileri
Paysa Prefabrike Yapıları, değişen ve gelişen üretim tekniklerini takip eden, maliyet ve kalite odaklı uzman üretim personeli ile yüksek teknoloji bilgisayar kontrollü üretim hatlarında üretim yapmaktadır. Toplam 10.000 metre kare alanda kurulu 6.000 m2 kapalı mevcut fabrika sahasındaki üretimimiz, toplam 40.000 m2 alan üzerinde kurulacak 22.500 m2 kapalı alanlı üretim tesislerine 2013 yaz aylarında taşınacaktır. Üretim tesislerinin tamamlanması ile paralel olarak devreye girecek olan yüksek teknoloji yeni makine yatırımları da planlanmış olup, kapasite ve kalite artışı sağlanacaktır.

AR-GE çalışmalarını tercihen yerli malzeme kullanarak yerli bilgi birikimi ile sürdürmekte olup, Türkiye ve dünya standartlarına uygun yapılar üretmektedir. Otuzu aşkın ülkede halen milyonlarca metre kare kapalı alana sahip, binlerce yapı Paysa Prefabrike Yapılarının gururudur.

Vizyonumuz
Vizyonumuz, dünyada ve ülkemizdeki gelişen hayvancılık üretim ve tasarım teknolojilerini uygulayarak, modüler, hızlı ve kolay monte edilen, tekrar tekrar kullanıma uygun, kullanım bölgesindeki doğa, iklim koşullarına, mühendislik standartlarına ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun yapılar tasarlayarak, üretmektir.

Misyonumuz
Misyonumuz, müşterilerimizin değişen yapı taleplerine hızlı ve ekonomik çözümler üretmek, ürünlerimize olan ilgiyi sürekli kılmak ve ürün kalitesini artırmak amacıyla sürekli teknolojik yatırımlar yapmak, gelişen iş hacmine paralel olarak ta ülkemizin sanayi gelişimine katkıda bulunmaktır.
VİDEO
ÜRÜN VE HİZMETLER
Yorumlar

            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz