Türk Ziraat - Zirai Tarım Sitesi

Örnek Firma İki

  0123 1234567 - 0123 1234567
Firma bilgileri
Türk Ziraat Organik Gübre; www.ZIRAI.org da kurulmuş olup, en son teknolojilerle donatılmış profesyonel üretim entegre tesisleriyle Dünya standartlarında üretim yapmaktadır.

Türk Ziraat Organik Gübre Firması olarak kendimizi, topraklarda kullanılan kimyevi maddelerin ciddi orandaki olumsuz etkilerinden şikayetçi olan tarım sektörü firmalarının, çiftçilerimizin, bio teknolojinin keşfedilmemiş potansiyelini ortaya çıkarmak suretiyle, topraklarımız ve tarım ürünlerimizdeki pestisit, öncesinde kullanılan kimyasal zirai ilaç ve gübre kalıntılarını yok edebilen, %100 organik ve kalitesi belgelendirilmiş bir ürün olan -Bitkisel Menşeli Sıvı Organik Gübre-nin üretimi ve pazarlanması ile toprağımızı gençleştirip canlandırarak yaşayan toprak haline gelmesini ve elde edilecek verimin artmasını sağlamak üzere, çiftçilerimizin yüzünü güldürebilmeye adadık.
Üretmiş olduğumuz ürünün kalitesinin ne derece yüksek olduğunu biliyor ve markamıza sonuna kadar güveniyoruz. Çünkü Türk Ziraat tarım sektöründe önemli, hatta sektöre yön verebilecek nitelikte olduğunu düşünüyoruz.

Kalite politikamız
» Kalite yönetim standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi.
» En üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayarak, sürekli iyileşmeyi ön planda tutmak.
» Yasal mevzuat ve teknik şartnamelere uygun çalışmak, aldığımız işleri zamanında bitirmek,
» Çalışanlarımızın sürekli gelişmesi için gerekli eğitim desteğini vermek.
» Tüm çalışanların yönetime tam katılımını sağlamak,
» Kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek,
» Rakiplerimizden önde olmak, şirketimizin kalite politikasıdır.
VİDEO
ÜRÜN VE HİZMETLER
Dekoratif ağaç kabukları
Dekoratif ağaç kabukları: Malç materyali olarak çam pürü, bitki sapları, saman balyaları, torf gibi maddeler kullanılabileceği gibi daha kullanışlı olarak değişik renk ve kalınlıktaki plastikler malç materyali olarak kullanılabilir.
Keçi gübresi
Keçi gübresi: Yanmış, elenmiş leonarditli keçi gübresi
Solucan Maması
Solucan Maması: Solucan Maması seperatör gübresi
Fide Toprağı
Fide Toprağı: Sebze Fidesi Toprağı Harcı %100 Organik Karışımtarim, ziraat, hayvancılık

Yorumlar

            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz